Logo Tiger Wings rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikler ile birlikte app-in-app teknolojisini, estetik yepyeni bir tasarım ile sunan Logo 3 platformunda geliştirildi ve kullanıcı deneyimini lokasyon bağımsız yepyeni bir boyuta taşındı.

Logo Tiger Wings rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikler ile birlikte app-in-app teknolojisini, estetik yepyeni bir tasarım ile sunan Logo 3 platformunda geliştirildi ve kullanıcı deneyimini lokasyon bağımsız yepyeni bir boyuta taşındı. Logo Tiger Wings HTML 5 katmanı ile istemci tarafında işletim sisteminden bağımsız olarak internet tarayıcısı üzerinden kullanılabilecektir. Tiger Wings responsive tasarımı ve özel tasarlanmış form ekranları ile tablet ekranlarından da rahatlıkla kullanılabilecektir. Mekan ve zamandan bağımsız olarak her cihazdan hızlı ve kolay erişim imkanı ile kesintisiz süreç takibi ve iletişim imkanı sağlayacaktır.

Muhasebe uzmanları işletme verilerini yevmiye defterine el ile yazarak kayıt tuttuğunda oldukça fazla evrak ile baş etmek zorunda kalabilir.
Bu da geniş bir arşiv ihtiyacını beraberinde getirirken muhasebe veri takibini çok daha zorlaştırır. İş takibini fazlasıyla yoğunlaştıran bu durum, günlük veri girişlerini hatasız bir şekilde yapmayı zorlaştırır ve takip etme işlemini çok daha yorucu hale getirir. İşlemlerin bilgisayarda muhasebe programı vasıtası ile yapılması ise tüm bu iş yükünü büyük ölçüde hafifleterek hata olasılığını en az seviyeye indirir.

Tüm veri takibini tek tık ile önünüze serer, filtreler yoluyla aradığınızı kısa sürede bulabilme imkanı tanır. Muhasebe programı, fatura oluşturma ve iletme işlemlerini elle yaptığınızdan çok daha kolay ve kısa sürede gerçekleştirerek zamandan ve masraftan tasarruf etmenizi sağlar. Günümüzde işletmelerin çok büyük bir kısmı muhasebe işlemlerini bu programları kullanarak gerçekleştirir.