Logo Mobil Sales Nedir?

Saha satış ekiplerinizin etkili kontrolünü sağlamak, saha operasyonlarınızdan en yüksek verimi almak ve müşteri memnuniyetini artırmak için Logo teknolojisinden faydalanın. Logo Mobile Sales Saha Satış Yönetimi çözümüyle tüm saha satış operasyonlarınızı mobil ortama taşıyarak zaman ve maliyet tasarrufuf elde edin.

İşletmenize Verim, Ekipinize Hız Kazandıran Çözüm!

Günümüzde işletmelerin artan müşteri taleplerine hızlı ve beklenen en doğru içerik ile geri dönüş sağlamaları, iş verimini artırma ve satış hedeflerine ulaşmada önemli rol oynuyor. Logo Mobile Sales, hem işletmenize hem de satış ekibinize sağladığı faydalar ile satış süreçleriniz ve saha operasyonlarınızda her adımı eksiksiz, verimli ve hızlı tamamlamanızı sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı altyapısı ile sadece bir yazılım olmaktan çıkıp, işletmenizin rekabet gücünü artıran en önemli yardımcınız oluyor.

İşinizdeki Hıza Hız Katın!

Logo ERP çözümleriyle entegre çalışan satış otomasyon çözümü Logo Mobile Sales, müşteri talepleri ve satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil ve internet teknolojileriyle entegre bir çözüm kümesi sunar.

 

 

Mobile Sales Özellikleri

  • ÖZEL FATURA TASARIM İMKANI
  • AKILLI CİHAZLAR İLE BARKOD OKUMA İMKANI
  • SESLİ KOMUT ÖZELLİĞİ

Sorunlarınızı bizimle çözmek çok daha kolay!

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Çözüm Odaklı Yaklaşım
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Güvenilir & Kaliteli Hizmet
Güvenilir & Kaliteli Hizmet
Hızlı Geri Dönüş
Hızlı Geri Dönüş

    Çözümlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Teklif Alın