RNET TİGER WINGS HİZMETİ

Geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde verimliliği her an destekliyor. Orta ve büyük ölçekli işletmeler için web tabanlı çözüm. Logo Tiger Wings, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm faaliyetlerini tek noktadan, kolayca yönetmeyi sağlıyor.Tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm operasyonların merkezi ve tutarlı şekilde gerçekleştirilmesiyle iş süreçlerinde verimlilik elde ediliyor. Çözümün web tabanlı yapısı ilk kurulum maliyetlerini de önemli ölçüde düşürüyor. Böylece işletmeler, gereksiz iş yükünden ve maliyetlerden kurtularak rekabet avantajına ve inovasyona kaynak ayırabiliyor. Mobil cihazlar üzerinden sisteme hızlı ve kolay bir şekilde erişmeyi sağlayan Logo Tiger Wings ile ERP zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor.

İşiniz Her An Her Yerde Kanatlarınızın Altında!

Logo 3 platformunda geliştirilen Tiger Wings, HTML 5 katmanı ile istemci tarafında işletim sisteminden bağımsız olarak internet tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyor. Dokunmatik tablet ekranlarına özel olarak tasarlanmış kullanıcı arayüzleri sayesinde mobil cihazlar ile Tiger Wings’e artık her yerden erişim mümkün. Müşterilerinizle, iş ortaklarınızla ve tedarikçilerinizle ihtiyaç duyduğunuz her an kesintisiz iletişim halinde olabileceksiniz. Tiger Wings sizlere masaüstünden, internet tarayıcısından ve hem masaüstünden hem de internet tarayıcısından kullanım imkanı sunuyor.

İşinizde Gücünüze Güç Katın!

Bu ürünle, verilere her yerden ve her zaman hızla erişip, süreçleri kontrol altında tutabileceksiniz. İhtiyacınıza göre hem internet tarayıcısından hem de masaüstünden kullanabileceğiniz Tiger Wings; şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirecek zengin fonksiyon kümesine sahip.

Kolaylıklar

  • Estetil Tasarımlı Arayüzler
  • Rol Bazlı Kişiselleştirilebilir Masaüstü
  • Yıllık Abonelik Modeli İle Lisanslama
  • Mobil Cihazlardan Hızlı Ve Kolay Erişim

Sorunlarınızı bizimle çözmek çok daha kolay!

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Çözüm Odaklı Yaklaşım
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Güvenilir & Kaliteli Hizmet
Güvenilir & Kaliteli Hizmet
Hızlı Geri Dönüş
Hızlı Geri Dönüş

    Çözümlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Teklif Alın